Śmiłowickie Wilki, hodowla Owczarków Niemieckich, Mikołów
"Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem" - Edward Hoagland
Śmiłowickie Wilki, hodowla Owczarków Niemieckich, Mikołów
Najlepsza hodowla Owczarków Niemieckich Krótkowłosych w Polsce 2017 11-ta Hodowla BSZS "światówka" 2018 Niemcy

2017

17 września 2017 r.
Wystawa Klubowa

Śmiłowickie Wilki – NAJLEPSZA HODOWLA OWCZARKÓW NIEMIECKICH KRÓTKOWŁOSYCH 2017!
Na Wystawie Klubowej Owczarków Niemieckich w Jarocinie nasza hodowla sięgnęła po najwyższe trofeum zwycięstwa i uzyskała tytuł Najlepszej hodowli Owczarków Niemieckich Krótkowłosych 2017. W konkurencji zostały zaprezentowane psy pochodzące z naszej hodowli, po 3 różnych matkach i 4 innych reproduktorach, w tym 2 psy w klasie użytkowej: CASTRO Śmiłowickie Wilki oraz BURGA II Śmiłowickie Wilki. CASTRO i BURGA pewnie zaliczyły testy psychiczne (TSB), co jest wymogiem udziału w klasie użytkowej,najbardziej prestiżowej w tej rasie.

W naszej grupie hodowlanej zostały również zaprezentowane młode suczki z naszej hodowli, które zajęły bardzo wysokie miejsca w swoich konkurencjach, AZA Śmiłowickie Wilki i jej siostra z miotu AZJA Śmiłowickie Wilki. Grupę hodowlaną zamykała suczka THORA Śmiłowickie Wilki, która również pięknie zaprezentowała się w swojej klasie.

 

15 lipca 2017 r.
Mamy szczenięta!

8 lipca narodził się w naszej hodowli miot po suczce ANUSHKA Śmiłowickie Wilki. ANUSHKA jest matką naszego Championa Polski HIRO Śmiłowickie Wilki.

 

21 czerwca 2017 r.
Planujemy szczenięta!

Na początku lipca planowane są narodziny następnego miotu po naszej sprawdzonej suce hodowlanej, ANUSHKA Śmiłowickie Wilki, matka Championa Polski HIRO Śmiłowickie Wilki. Ojcem szczeniąt zostanie młody, dobrze zapowiadający się reproduktor o wybitnym pochodzeniu. Więcej informacji w dziale – na sprzedaż.

 

21 maja 2017 r.
Mamy szczenięta!

W naszej hodowli przyszedł na świat miot krótkowłosy, z bardzo obiecującego skojarzenia. Matką została Grendy vom Rumbachtal (pół-siostra VA Fred vom Rumbachtal). Ojcem jest pies z TOP czołówki światowej, SG4 BSZS 2015 Mark vom Pendler.

 

24 kwietnia 2017 r.
Planowany miot w hodowli

W drugiej połowie maja, w hodowli „Śmiłowickie Wilki” planowane są narodziny szczeniąt po rodzicach pochodzących z niemieckich, czołowych hodowli. Ojcem szczeniąt zostanie SG4 BSZS 2015 Mark vom Pendler, syn wybitnej i cenionej suki Corsika vom Pendler. Matką zostanie Grendy vom Rumbachtal, suka z niemieckiej hodowli, córka VA2 BSZS 2012 Nino von Tronje oraz SG7, V11 BSZS, VA(NL) Zairy vom Rumbachtal – matki VA BSZS 2014&15/VA1(DK) 2014 VA11 BSZS Fred vom Rumbachtal.

 

1 kwietnia 2017 r.
Mamy szczenięta długowłose!

W naszej hodowli przyszły na świat długo oczekiwane szczenięta z wybitnego skojarzenia. Ojcem został Zwycięzca Świata Juniorów SG1 BSZS 2016 Zitan vom Repitition. Matką jest jedna z najbardziej utytułowanych suk w Polsce, V7 BSZS 2016, VA4 PL Champion Polski FIBI Śmiłowickie Wilki. Polecamy pieski z tego skojarzenia i zapraszamy do rezerwacji.

 

28 lutego 2017 r.
Zapowiedź miotu z wybitnego skojarzenia!

Pod koniec marca w naszej hodowli planowane są narodziny szczeniąt długowłosych z wybitnego skojarzenia. Matką szczeniąt będzie V7 BSZS 2016, VA4 PL Champion Polski FIBI Śmiłowickie Wilki, jedna z najlepszych suk długowłosych w Polsce i na świecie. Ojcem zostanie Zwycięzca Świata Juniorów SG1 BSZS 2016 Zitan vom Repitition. Ciąża potwierdzona badaniem USG!

 

22 stycznia 2017 r.
Wystawa w Lubinie.

V7 BSZS 2016, VA4 (PL) FIBI Śmiłowickie Wilki – CHAMPION POLSKI!

Nasza suczka długowłosa FIBI Śmiłowickie Wilki dołożyła do swoich wspaniałych osiągnięć jeszcze jeden sukces, na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Lubinie ukończyła Championat Polski. A jej matka BRITNEY Śmiłowickie Wilki otrzymała kolejny wniosek na Championa Polski (CWC).

« wstecz