Śmiłowickie Wilki, hodowla Owczarków Niemieckich, Owczarki Niemieckie

2011

 

18 września 2011 r.
Kolejny sukces Britney.

W dniu wczorajszym na wystawie krajowej Owczarków Niemieckich w Grębiszewie nasza młodziutka suczka BRITNEY Śmiłowickie Wilki, córka FLER i półsiostra ANUSHKI - matki szczeniąt z aktualnego miotu "H" osiągnęła kolejny sukces wystawowy u włoskiego sędziego Luciana Musolino. Jest to jej trzecie zwycięstwo w klasie baby.

 

25 sierpnia 2011 r.
Mamy szczenięta.

W naszej hodowli narodziły się szczenięta z bardzo obiecującego skojarzenia, pierwszy miot w Polsce po V-ce Zwycięzcy Świata Młodzieży BSZS 2009 SchH2, Kkl 1 HOMAR dei Colli di Uzzano. Szczegółowe informacje w dziale - NA SPRZEDAŻ.

 

02 lipca 2011 r.
Wystawa w Świerklańcu.

Na Krajowej Wystawie Owczarków Niemieckich w Świerklańcu nasza młodziutka suczka Smartie vom Zellwaldrand (córka Quattro von Partnachklamm i Melindy vom Niemberger Eck) zajęła I/11 miejsce w najmłodszej klasie wiekowej (Baby). Był to jej debiut wystawowy. W tej samej klasie zaprezentowała się również, suczka z naszej hodowli - BURGA Śmiłowickie Wilki, która pomimo swojego najmłodszego wieku w stawce (3 miesiące) wywalczyła wysokie V miejsce i została wyróżniona wspaniałym opisem przez sędziego pana Dobrzańskiego. Obydwie sunie otrzymały ocenę wybitnie obiecującą. Naszą radość z osiągniętych sukcesów wystawowych przypieczętowała suczka oceniana w klasie młodzików przez sędziego (SV) pana J. Stieglera - ALFI Tarand, która jest córką naszego VISUMA Tensor. Wygrała ona klasę, pokonując swoje rywalki w licznej i mocnej stawce.

 

31 marca 2011 r.
Prześwietlenie w Niemczech.

Nasza młoda suczka - ANUSHKA Śmiłowickie Wilki, córka FLER Redstar otrzymała najlepszy - w ocenie niemieckich ekspertów w tej dziedzinie wynik z prześwietlenia stawów biodrowych i łokciowych: ED-normal, HD-normal, jak również zostało potwierdzone jej pochodzenie - badaniem DNA wykonanym w Niemczech. Jej współczynnik przekazywalności dysplazji wynosi: 73!

 

21 marca 2011 r.
Mamy szczenięta!

W pierwszym dniu wiosny z wielką radością powitaliśmy w naszej hodowli narodziny szczeniąt z miotu "B". Szczęśliwą mamą jest nasza suka FLER Redstar (córka Zw.Św. VA1 2007 PAKROS'a D'Ulmental i SG36 2005 Ch.Pl. RIMINI Asarko Lordana), natomiast dumnym ojcem został BSZS 2010 V16, BSZS 2009 SG15 BIX von Arlett (syn VA8, VA1 CHN FURBO degli Achei i V33, SG29 - USSI von Buchonia).

 

2010

 

20 grudzień 2010 r.
Prześwietlenie Anushki.

ANUSHKA Śmiłowickie Wilki - przedstawicielka najmłodszego pokolenia w naszej hodowli została prześwietlona we Wrocławiu u pana dr Siembiedy. Jest wolna od dysplazji stawów łokciowych i biodrowych. Wynik: HD-A, ED-0/0.

 

12 wrzesień 2010 r.
Polska Licencja Hodowlana oraz wystawa w Chorzowie.

W dniu wczorajszym tj. 11 września nasz pies reproduktor VISUM Tensor zaliczył Polską Licencję Hodowlaną Owczarków Niemieckich. Dziś na wystawie krajowej w Chorzowie zajął I miejsce w klasie użytkowej i uzyskał kolejny wniosek CWC. Zaprezentowana w klasie szczeniąt córka naszej suki FLER, z miotu "A"- ALISHA Śmiłowickie Wilki uplasowała się ponownie na I lokacie z oceną wybitnie obiecującą. Zamieściliśmy w galerii jej nowe zdjęcia upamiętniające to wydarzenie.

 

04 lipca 2010r.
Wystawa w Ustroniu.

W dniu dzisiejszym na wystawie w Ustroniu nasza suczka ULTIMA Tensor zajęła I miejsce uzyskując kolejny tytuł Zwycięzcy Młodzieży i zdobyła tym samym tytuł Młodzieżowego Championa Polski. Na wystawie tej została również zaprezentowana córka z pierwszego miotu naszej suki FLER - ALISHA Śmiłowickie Wilki, która wygrała swoją klasę, zajmując I miejsce z oceną wybitnie obiecującą. Brawa dla jej właścicieli za przygotowanie suczki do wystawy.

 

14 czerwca 2010r.
Wystawa w Rybniku i Raciborzu.

W sobotę na Krajowej Wystawie Owczarków Niemieckich w Rybniku nasz pies VISUM Tensor wywalczył miejsce II. Natomiast w niedzielę, na Krajowej Wystawie Psów Rasowych w Raciborzu zajął I miejsce w klasie użytkowej oraz zdobył tytuł Najlepszego Dorosłego Psa w Rasie. Nasza suczka ULTIMA Tensor na wystawie w Raciborzu zdobyła kolejne Zwycięstwo Młodzieży i uzyskała tytuł Najlepszego Juniora w Rasie.

 

28 marzec 2010r.
Wystawa w Katowicach.

W dniu dzisiejszym na XV Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Katowicach nasza młoda suczka ULTIMA Tensor zdobyła tytuł Zwycięzcy Młodzieży zajmując I miejsce z oceną doskonałą.

 

23 luty 2010r.
Aktualizacja działu nasze mioty.

W dniu dzisiejszym narodził się w naszej hodowli miot "T". Matką szczeniąt jest nasza sprawdzona suka hodowlana AKRA Weź go Czart, a ojcem nasz młody reproduktor VISUM Tensor - zwycięzca wielu wystaw oraz tytułu "Czołówka Polski" na Klubowej Wystawie Owczarków Niemieckich - Kozienice 2009.

 

2009

 

18 grudzień 2009r.
Aktualizacja działu nasze mioty.

Z radością informujemy o narodzinach szczeniąt w naszej hodowli po suce FLER Redstar ze skojarzenia z niemieckim psem z czołówki światowej GIO vom Frankengold.

 

15 grudzień 2009r.
Visum zdał egzamin IPO-1.

W dniu dzisiejszym nasz pies VISUM Tensor przystąpił do egzaminu na kolejny, wyższy stopień użytkowości IPO-1 i uzyskał imponujący wynik 98 pkt. z obrony. Satysfakcja nasza jest ogromna, ponieważ dokonał tego osiągnięcia już z nami. To następny, niezliczony powód do dumy, który nam przynosi nasz ukochany Visumek.

 

« wstecz